У Маріуполі підірвали авто поліцейського з окупаційного корпусу 

У Маріуполі підірвали авто поліцейського з окупаційного корпусу 

У тимчасово захопленому Маріуполі 10 листопада підірвали авто одного з поліціантів російського окупаційного корпусу. Водночас партизани заявили про "подарунки" для ворога у День поліції, який росіяни святкують якраз 10 листопада.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie