У мережі обговорюють перший виступ «Океана Ельзи» на телебаченні

У мережі обговорюють перший виступ «Океана Ельзи» на телебаченні

Користувачі Інтернету жваво обговорюють перший виступ «Океана Ельзи» на телебаченні. Перший склад гурту знімали у Львові ще в 1995 році. Молодих музикантів у коментарях порівнюють з культовим гуртом Nirvana.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie