У МВС показали перші кадри одразу після вибуху в столичній багатоповерхівці
Вночі проти 22 червня у Києві стався вибух у 16-поверховому житловому будинку. Попередньо це сталося через витік газу. На відео видно, як поліцейські одразу почали евакуацію мешканців, огородили місце події та забезпечили безперешкодний проїзд авто рятувальників та швидкої.