Медики заблокували рух потягів, бо залізничники відмовили їм у проїзді на роботу

Медики заблокували рух потягів, бо залізничники відмовили їм у проїзді на роботу

Медики на коліях. Сьогодні, 31 березня, лікарі та медсестри, які працюють у Києві, але живуть в інших містах, заблокували рух потягів, бо залізничники відмовили їм у проїзді на роботу. Сказали, що керівники видали розпорядження: не пускати до вагонів нікого, окрім самих працівників залізниці. Як тепер медикам діставатися на роботу – з'ясовувала ТСН.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie