У новому експерименті ТСН спробувала дізнатись, чому українці так рано втрачають зуби
Приблизно кожен третій українець у 25 років вже недолічується 1-2 зубів. У 50 років втрачає половину. А ті, кому за 70, практично беззубі. Ця жахлива статистика і про якість життя, і про культуру, і про психологію. У ТСН спец-проект "Зуб даю". Разом з героями, для яких зуби, а точніше їхня відсутність, стали особистою трагедією, ми спробуємо розібратися, чому українці така беззуба нація.