У Павлополі, який до останнього був сірою зоною, відкрився продуктовий магазин
Нині містечко разом з селом Пищевик узяли під контроль українські військові. Село дуже постраждало від обстрілів ворожої артилерії. Хто як може утепляється, адже тепла немає, а по продукти їдуть у сусідній Павлопіль.