У перший день весни в Україні зросли тарифи на електроенергію

У перший день весни в Україні зросли тарифи на електроенергію

Ті, хто споживає до ста кіловат на місяць, починаючи з першого  березня платитимуть 57 копійок за кіловат. Наступна межа споживання - шість сотень кіловатів - за ціною 99 копійок. Усе, що понад, коштуватиме 1 гривню 56 копійок. Дворічний графік підвищення тарифів затвердили ще в лютому 2015 року. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie