У Ровеньках на Луганщині палала нафтобаза
У місті Ровеньки на Луганщині ввечері 10 травня стався "приліт" по нафтобазі окупантів. Як зазначив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор, внаслідок атаки є значні руйнування, а запасів пального не залишилося. Тепер росіянам заправляти військову техніку стане ще важче – скоріше за все, доведеться користуватися базами, розташованими на території Росії.