У Сан-Пауло українці зібралися на площі зі свічками у руках вшанувати пам'ять загиблих
Люди тримали плакати з написами "Геть Януковича", "Україно, ми з тобою". На світлинах - кадри останніх подій у Києві та портрети загиблих.
Люди тримали плакати з написами "Геть Януковича", "Україно, ми з тобою". На світлинах - кадри останніх подій у Києві та портрети загиблих.