У Сан-Пауло українці зібралися на площі зі свічками у руках вшанувати пам'ять загиблих

У Сан-Пауло українці зібралися на площі зі свічками у руках вшанувати пам'ять загиблих

Люди тримали плакати з написами  "Геть Януковича", "Україно, ми з тобою". На світлинах - кадри останніх подій у Києві та портрети загиблих.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie