У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків

У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків

У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків. Одному з чоловіків поранено руку.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie