У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків
У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків. Одному з чоловіків поранено руку.
У Сімферополі чоловік, який самовільно підключився до електромережі, напав з ножем на бригаду енергетиків. Одному з чоловіків поранено руку.