У столиці почали масово зникати з вулиць незаконні кіоски

У столиці почали масово зникати з вулиць незаконні кіоски

У Києві навесні разом зі снігом з вулиць стали зникати незаконні ятки. Столична влада почала активну боротьбу з торговими точками-порушниками. Скільки яток вже зникли? Чи борються з цим явищем в інших українських містах? Дивіться в сюжеті.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie