У столиці вантажівка збила двох людей на пішохідному переході

У столиці вантажівка збила двох людей на пішохідному переході

Працівники у помаранчевих жилетах, ймовірно місцевої житлової контори, переходили дорогу біля ринку в районі станції метро "Нивки ". Чому водій не помітив їх і не пригальмував - поліцейські наразі сказати не можуть. На місці нині тривають слідчі дії. Потерпілих забрали до лікарні. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie