У столиці водій "євробляхи" зніс торговельний кіоск

У столиці водій "євробляхи" зніс торговельний кіоск

Аварія сталась вночі, але ніхто не постраждав. Сам гонщик встиг втекти, проте чи знає він, що нам вдалось розшукати його. Чи були раніше в нього проблеми з законом дізналась наша знімальна група. Що з цього вийшло, дивіться у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie