У Тернополі відбулося змагання між поліцейськими та рятувальниками
КОРД проти ДСНС. У Тернополі силові підрозділи поліції та рятувальників вирішили помірятися м'язами та зорганізували змагання. Провели їх у два етапи: спершу - із завданнями, більш звичними для пожежників, потім - силова естафета, адаптована під спецпризначенців. Хто й у чому проявив слабинку – розкаже ТСН.