У Японії понад сотня офіціантів взяли участь у незвичному марафоні
Із тацями, на яких стояли стакани та пляшки з водою, люди бігли дистанцію 300 метрів. До фінішу без втрат дійшли не всі. Дехто кухонні атрибути таки загубив. Змагання розділили на дві категорії - індивідуальну та командну. У першій перемогу здобув офіціант Кенто Сасамото. Відстань він подолав за 49 секунд.