У Запоріжжі на промисловому майданчику викинули чотири тонни лікарського сміття

У Запоріжжі на промисловому майданчику викинули чотири тонни лікарського сміття

Звалище могло спричинити епідеміологічну небезпеку в місті, - кажуть у СБУ. Серед знахідок - тонни біологічних відходів після операцій, а також із лабораторій, що працюють зі збудниками туберкульозу. Виявили і використані медичні інструменти та обладнання, що містить ртуть. З'ясувалось - небезпечне звалище влаштувало підприємство, з яким медзаклади Запоріжжя та Дніпропетровщини уклали угоду про утилізацію.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie