У Запоріжжі відновлюють будівництво переправи через Дніпро
У Запоріжжі відновлюють будівництво мосту через Дніпро. Його розпочали ще 16 років тому і вже витратили понад 2,5 мільярди гривень. Проте місто досі користується двома старими переправами, які давно не справляються з потоками транспорту. Врешті завершити довгобуд обіцяють нинішні урядовці.