У Запоріжжі відновлюють будівництво переправи через Дніпро

У Запоріжжі відновлюють будівництво переправи через Дніпро

У Запоріжжі відновлюють будівництво мосту через Дніпро. Його розпочали  ще 16 років тому і вже витратили  понад 2,5 мільярди гривень. Проте місто досі користується двома старими переправами, які давно не справляються  з потоками транспорту. Врешті завершити довгобуд обіцяють нинішні урядовці.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie