У Запоріжжі вихователька забула дитину на майданчику, а потім волочила її по землі до приміщення
У Запоріжжі у дитсадку №109 вихователька недогледіла, що забула вихованця на гральному майданчику. Коли ж вона це виявила, усю злість вилила на дитину, схопила за руку і поволочила до дитсадка. Відео з камер спостережень потрапило до керівника закладу і працівницю звільнили "за власним бажанням". ДЖЕРЕЛО: ГО "Хочу вчитися".