Учасник "СВО" пожалівся, що держава фінансово не допомагає

Учасник "СВО" пожалівся, що держава фінансово не допомагає

Так званий "герой СВО", який повернувся з України, розчарувався у тому, що воював за Путіна. За його словами, він змушений просити в людей гроші, сидячи під районною адміністрацією, бо не має чого їсти. Мовляв, "держава не допомагає", тож усім слід "звернути на це увагу".

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie