Українські школярі, які постраждали в аварії у Білорусі, не можуть повернутися до України

Українські школярі, які постраждали в аварії у Білорусі, не можуть повернутися до України

Транспортувати їх додому лікарі забороняють. У Білорусі вони проведуть щонайменше три тижні. Про це повідомив повноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. Решта дітей із делегації вже вдома на Сумщині.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie