Український оркестр "Prime Orchestra" долучився до всесвітнього музичного флешмобу

Український оркестр "Prime Orchestra" долучився до всесвітнього музичного флешмобу

Влаштували концерт, не виходячи зі своїх домівок. Український оркестр "Prime Orchestra" долучився до світового флешмобу - у ньому і знаменитості, і звичайні люди закликають усіх залишатися вдома. Музиканти, яким через карантин довелося перервати концертний тур. Вони зіграли та заспівали свої партії не виходячи з дому. Виступи записали на телефон, потім з'єднали їх в одне ціле. Більше про коронавірус в Україні 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie