Український оркестр "Prime Orchestra" долучився до всесвітнього музичного флешмобу
Влаштували концерт, не виходячи зі своїх домівок. Український оркестр "Prime Orchestra" долучився до світового флешмобу - у ньому і знаменитості, і звичайні люди закликають усіх залишатися вдома. Музиканти, яким через карантин довелося перервати концертний тур. Вони зіграли та заспівали свої партії не виходячи з дому. Виступи записали на телефон, потім з'єднали їх в одне ціле. Більше про коронавірус в Україні