В американському штаті Аризона зайнявся склад із хімікатами

В американському штаті Аризона зайнявся склад із хімікатами

Через займання - звідти довелося евакуювати близько сотні працівників і не дарма. Зрештою - три резервуари із горючими газами вибухнули. Стовп диму можна було бачити за кілька кілометрів від місця аварії. П’ятдесятьом пожежникам знадобилося близько години, аби впоратися із пожежею. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie