В Києві у метро хлопець з'їхав по поручнях ескалатора, вдарився головою і знепритомнів
У Києві на станції метро"Хрещатик" травмувався хлопець. Він живий, лежить біля ескалатора. У Мережі пишуть, що підліток катався на перилах, впав і вдарився головою.