В Росії знову диверсія на залізниці – згоріли два тепловози

В Росії знову диверсія на залізниці – згоріли два тепловози

В Росії у місті Оренбург невідомі особи спалили дотла магістральний тепловоз марки "2ТЕ10М".  Схожий інцидент трапився і у місті Владикавказ – вночі вогонь знищив тепловоз "ЧМЕ-3".  У ГУР наголосили, що ліквідація рухомого складу на російській залізниці зменшує можливості військової логістики держави-агресорки  .

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie