В Росії знову диверсія на залізниці – згоріли два тепловози
В Росії у місті Оренбург невідомі особи спалили дотла магістральний тепловоз марки "2ТЕ10М". Схожий інцидент трапився і у місті Владикавказ – вночі вогонь знищив тепловоз "ЧМЕ-3". У ГУР наголосили, що ліквідація рухомого складу на російській залізниці зменшує можливості військової логістики держави-агресорки .