Валерія пообіцяла заспівати українською на шоу Івана Урганта
На своєму концерті до 45-річчя співачка Валерія вперше заспівала українською в Росії, причому виконала пісню дуетом з Олегом Скрипкою, йдеться у "Світському житті".
На своєму концерті до 45-річчя співачка Валерія вперше заспівала українською в Росії, причому виконала пісню дуетом з Олегом Скрипкою, йдеться у "Світському житті".