Вибух на узбережжі Чорного моря: на Одещині знешкодили чергову міну

Вибух на узбережжі Чорного моря: на Одещині знешкодили чергову міну

Чергову міну, яку хвилі винесли на узбережжя, знешкодили на Одещині.  Її знайшли на дикому пляжі. Оскільки останні кілька днів сильних штормів в Чорному морі поблизу Одеси не було, тож припускають, що міну викинуло на берег щонайменше тиждень тому. Вона добряче побита,  очевидно, об каміння, тому дивно, що не здетонувала. Знахідку контрольовано підірвали у безпечному місці.  Звуки вибуху почули багато одеситів, але про планований підрив боєприпасу попередили заздалегідь.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie