Вибух на узбережжі Чорного моря: на Одещині знешкодили чергову міну
Чергову міну, яку хвилі винесли на узбережжя, знешкодили на Одещині. Її знайшли на дикому пляжі. Оскільки останні кілька днів сильних штормів в Чорному морі поблизу Одеси не було, тож припускають, що міну викинуло на берег щонайменше тиждень тому. Вона добряче побита, очевидно, об каміння, тому дивно, що не здетонувала. Знахідку контрольовано підірвали у безпечному місці. Звуки вибуху почули багато одеситів, але про планований підрив боєприпасу попередили заздалегідь.