Відмінусували ще один СУ-25 – українські захисники запекло обороняють Бахмут

Відмінусували ще один СУ-25 – українські захисники запекло обороняють Бахмут

Окупанти штурмують Бахмутський напрямок. Найзапекліші бої тривають і за Мар'їнку. Поблизу самого міста, українські захисники назавжди приземлили російській штурмовик СУ-25. На цій ділянці фронту російські загарбники пробували безрезультатно наступати одразу біля п'ятьох населених пунктів Донеччини. Там українська піхота та артилерія відбили понад 15 ворожих атак. На інших напрямках - окупанти переважно обороняються, паралельно обстрілюючи з літаків та артилерії мирні міста. Окупанти продовжують наступальні операції, намагаючись узяти під контроль Бахмут. Там російські війська застосовують комбіновану тактику. У самому місті точаться запеклі бої за кожен будинок,не вщухає битва і на підступах доміста.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie