VIP-ДТП у Києві: екс-мер виїхав на зустрічку і врізався в огорожу
Сьогодні зранку джип колишнього очільника Києва Олександра Омельченка виїхав на зустрічну смугу і врізався в металеву огорожу. Сталося це поблизу станції метро "Арсенальна".
Сьогодні зранку джип колишнього очільника Києва Олександра Омельченка виїхав на зустрічну смугу і врізався в металеву огорожу. Сталося це поблизу станції метро "Арсенальна".