Випробування світлом! Київ поділили на 6 груп! Столиця зав'язла у заторах!
Не блекаут, але світло вимикатимуть. Впродовж доби по Україні діятимуть графіки погодинних відключень. Це пов'язано зі збільшенням споживання електроенергії під час похолодання. Дізнатися про години відключень у вашому регіоні можна на офіційних сайтах обленерго, ЯСНО чи ДТЕК. Об'єкти критичної інфраструктури обмежувати у живленні не будуть. Зміни у графіках відчула на собі і столиця: споживачів розділили на 6 груп. Завдяки цьому, пояснюють енергетики, відключення будуть більш прогнозованими. Світло для кожної з груп відключатимуть у проміжках тривалістю чотири години. Через дефіцит електрики, у Києві вимкнули світлофори. Тож містяни добиралися на роботу у заторах. Квест "дістатися офісу вчасно" пройшли і пасажири громадського електротранспорту, який зранку зупинився.