Військкоми на волі: затриманих за хабарі службовців ТЦК на Тернопільщині відпустили під заставу
Військкоми вже на волі. Двоє службовців районного ТЦК на Тернопільщині, яких напередодні взяли під варту, вийшли під заставу. Кожен сплатив по 242 тисячі гривень. Керівника відділу та головного спеціаліста мобілізаційного відділення затримали на хабарях. Вони, за інформацією тернопільської поліції, організували схему рекету. За оновлення військово-облікових даних брали 2 тисячі доларів, від 5 до 15 тисяч доларів вимагали за вплив на ВЛК та списання з військової служби. Так заробляли до 150 тисяч доларів щомісяця. Деталі – в ТСН.