Військовий ЗСУ залишив зворушливу записку в одному з будинків звільненої Київщини

Військовий ЗСУ залишив зворушливу записку в одному з будинків звільненої Київщини

Лист від українського військового Михайла. Його чоловік написав господарю будинку на тоді ще окупованій Київщині, в якому він тимчасово жив із побратимами. За що просив вибачення воїн у тексті - дивіться.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie