Військовий ЗСУ залишив зворушливу записку в одному з будинків звільненої Київщини
Лист від українського військового Михайла. Його чоловік написав господарю будинку на тоді ще окупованій Київщині, в якому він тимчасово жив із побратимами. За що просив вибачення воїн у тексті - дивіться.