Восьмеро цивільних отримали поранення під час обстрілу Новолуганського окупантами
Випустили щонайменше чотири десятки реактивних снарядів. Пошкоджено майже півсотні будинків, деякі вигоріли вщент - це і приватні оселі, і п'ятиповерхівки. Російські гради поцілили у місцевий садочок, школу та амбулаторію. Розбито газогін та пошкоджено лінії електропередач. Частина Новолуганського залишилася без світла.