Вперше з такими жахливими наслідками! Конотоп оговтується після масованого удару

Вперше з такими жахливими наслідками! Конотоп оговтується після масованого удару

42-річний Денис Горох, який у Конотопі допомагав людям після перших "прильотів", сьогодні помер у лікарні. У чоловіка було 45 відсотків опіків тіла. Коли він був на місці прильоту, ще один безпілотник розірвався поруч з ним. Саме місто досі оговтується від атаки російських дронів позаминулої ночі. Понад третина населення без світла вже більше доби. Що відбувається у Конотопі і коли місто зможе повернутися до звичного ритму життя – кореспондентка ТСН Валентина Доброта розповість.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie