Як у Києві будували метро – Уроки історії

Як у Києві будували метро – Уроки історії

Сьогодні – день народження у Київського метрополітену! Цього дня, 63 роки тому, у столиці відкрили першу чергу лінію метро. То були 5 станцій – від «Вокзальної» до «Дніпра».Чому підземка з’явилась у Києві лише у другій половині 20 століття?  Як відбувалося будівництво? Та як на новий транспорт реагували містяни? 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie