Як зігріваються українці і що кажуть лікарі про температурний режим

Як зігріваються українці і що кажуть лікарі про температурний режим

Цьогорічна зима змушує українців адаптуватися до надскладних умов. Тому Кабінет міністрів запланував зменшити мінімальну температуру у житлових будинках у зимовий час з 18 до 16°. Усе це необхідно задля економії енергоресурсів. Яка ситуація із теплом у квартирах українців, як зігрітися у сьогоднішніх реаліях? Та що з приводу такого температурного режиму вдома кажуть лікарі?

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie