Якщо б я бачив поруч одних падлюк, я б не працював міністром – Нищук
Ведуча ток-шоу «Право на владу» Наталя Мосейчук запитала Євгена Нищука, як голос двох Майданів, чи є поруч з ним такі політики, які прийшли розкрадати країну. Міністр запевнив, що працює лише з зацікавленими у розвитку країни людьми.