Юлія Тимошенко вийшла з критичного стану, пов'язаного з коронавірусом
Юлія Тимошенко вийшла з критичного стану, пов'язаного з коронавірусом, але ще продовжує лікуватися. Про своє самопочуття лідерка БЮТу повідомила у Facebook. Пише, що до цілковитого одужання ще далеко, але вже поступово повертається до життя. На коронавірус Тимошенко захворіла два тижні тому, тривалий час її стан був стабільно тяжким і трималася висока температура.