Юрій Вілкул обізвав бійців, що воювали на передовій «сепаратистами»

Юрій Вілкул обізвав бійців, що воювали на передовій «сепаратистами»

Міський голова обізвав бійців, що воювали на передовій "сепаратистами". Відповідно, оратору таке не пробачили. У місті досі триває протистояння, через постійні псевдомінування ТВК ніяк не може провести призначений судом перерахунок голосів, а мешканці міста в неділю вже втретє вийшли на масове віче, вимагаючи справедливості. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie