Юрій Вілкул обізвав бійців, що воювали на передовій «сепаратистами»
Міський голова обізвав бійців, що воювали на передовій "сепаратистами". Відповідно, оратору таке не пробачили. У місті досі триває протистояння, через постійні псевдомінування ТВК ніяк не може провести призначений судом перерахунок голосів, а мешканці міста в неділю вже втретє вийшли на масове віче, вимагаючи справедливості.