З 6 квітня в Україні розпочинає діяти посилений карантинний режим
Тепер не можна виходити з дому без засобів захисту, документів та більше, ніж удвох. Хіба лише з дітьми. При чому дітям до 14 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих теж не можна. Під забороною й користування дитячими та спортивними майданчиками, прогулянки скверами, лісопарками й прибережними зонами. Можна лише вигулювати домашніх тварин. Повні випуски дивіться на 1+1 video