За два місяці українці пожертвували 1.5 мільйони гривень біженцям

За два місяці українці пожертвували 1.5 мільйони гривень біженцям

Саме стільки грошей українці пожертвували на благодійний притулок для переселенців зі сходу. Ці кошти допомогли облаштувати прихисток для ста тридцяти біженців.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie