За столом переговорів щодо Донбасу має сидіти Росія, а не бойовики – екс-глава МЗС

За столом переговорів щодо Донбасу має сидіти Росія, а не бойовики – екс-глава МЗС

Те, на що перетворилися сьогодні переговори щодо війни на сході Україні, це те, чого прагне Росія – посадити бойовиків і терористів за стіл переговорів з Україною, сказавши, що це внутрішній конфлікт. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко. Тому, зазначив Огризко, Україна має або повертатись до витоків, або зробити так, щоб мінський формат почав реально працювати.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie