Заощадливим власникам субсидій уряд до першого вересня виплатить премії

Заощадливим власникам субсидій уряд до першого вересня виплатить премії

За словами прем'єра, у цьому опалювальному сезоні півтора мільйона українських сімей, які мали субсидії, не тільки не перевищили норму споживання, а й недобрали її. І за це вони отримують гроші. Гройсман каже - це і є обіцяна монетизація пільг, мета якої стимулювати громадян економити енергоресурси.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie