Збірна України зіграє перший матч на "Євро" проти Румунії!
Збірна України сьогодні зіграє свій перший матч на футбольному "Євро". Суперник - команда Румунії. У Німеччині, де відбувається турнір, українські гравці провели відкрите тренування та поспілкувалися із журналістами. Кажуть, ця гра для них буде особливою. Напередодні матчу тренеру Сергію Реброву та гравцям писали чимало українських захисників. Всі вони палко підтримують команду. Тож і збірна, обіцяють гравці, намагатиметься зіграти у свій найкращий футбол заради наших бійців. Деталі – в ТСН.