Жителі Станиці Луганської навіть у період затишшя бояться ночувати в своїх оселях

Жителі Станиці Луганської навіть у період затишшя бояться ночувати в своїх оселях

Удень вони відбудовують свої хати, обробляють городи, а вночі спускаються в бомбосховища та погреби. І розповідають, не лише тому, що страшно – бо згуртувалися. А родина ж має ночувати  разом. Цими вихідними іноземні волонтери приїздили оглянути сховище – може, до зими обладнають тут опалення. Господарки чекають і допомоги, і просто - в гості запрошують, кажуть – місця на всіх вистачить.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie