Жорсткий карантин у Києві: відтерміновано набір до шкіл першокласників
У Києві через ситуацію з COVID-19 призупинили набір до шкіл першокласників. Рішення департаменту освіти є на сайті КМДА. На скільки відтермінований набір та коли він розпочнеться – інформації немає. Цього тижня школярі та студенти коледжів, технікумів і училищ перейшли на дистанційку. У Києві з понеділка жорсткий карантин. Транспортом можна скористатися лише за спецперепусткою. Повні випуски дивіться на 1+1 video