Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акція 30% кешбеку при оплаті картою: UKRSIBBANK святкує 30 років на ринку

Акція 30% кешбеку при оплаті картою: UKRSIBBANK святкує 30 років на ринку

Банк проводить акцію "Кешбек до Дня народження UKRSIBBANK"

UKRSIBBANK BNP Paribas Group виповнюється 30 років.  З цієї нагоди банк проводить акцію "Кешбек до Дня народження UKRSIBBANK". В рамках розіграшу 100 клієнтів банку отримають 30% кешбеку. Для участі потрібно бути активним користувачем інтернет-банкінгу UKRSIB оnline та більше 30 разів здійснити оплату карткою протягом цього місяця. Це може бути будь-який безготівковий розрахунок зручним cпособом: через Apple Pay, Google Pay чи Garmin Pay. Максимальний кешбек - 3000 грн одному клієнту. Хто увійде в сотню переможців, дізнаємося в липні.

Безготівкові розрахунки - це зручний та безпечний спосіб оплати, особливо в сьогоднішніх умовах пандемії. UKRSIBBANK підтримує безготівкову економіку в Україні. "Запуск різних функцій в UKRSIB online таких, як обмін валют, сплата комунальних послуг, можливість оформити картку для нових клієнтів дозволяє залучити нових клієнтів, а також — підвищити рівень задоволення клієнтів. Адже ми бачимо попит на якісні безготівкові платежі", - говорить Андрій Кашперук, виконуючий обов’язки голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

За 30 років роботи на ринку UKRSIBBANK пройшов шлях від локального банку до частини міжнародної Групи BNP Paribas. Весь цей час банк підтримував українську економіку, удосконалював сервіси, використовуючи  досвід Групи Paribas із 200 річною експертизою.

Прагнучи сталого розвитку, UKRSIBBANK як частина Групи BNP Paribas запровадив програму Engagement, спрямовану на підтримку підприємців, молодь, потреби громад та захист навколишнього середовища – популяризацію альтеративної енергетики. "Передусім ми підтримуємо проекти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам КВС, а головне — залучення нашої команди до проактивної позиції", - каже Андрій Кашперук.

Так, банк створює зелений офіс, висаджує дерева по всій Україні та допомагає клієнтам стати енергонезалежними.

Для підприємців банк зібрав Каталог грантових програм з умовами та розмірами відкритих міжнародних грантів.

Банк започаткував програму “Жінки у бізнесі” для розвитку жіночого підприємництва в Україні й підтримав Конгрес ООН HeForShe в Україні,  Європейську математичну олімпіаду для дівчат і інші ключові заходи для жінок. Вже цього року банк приєднався до Декларації за гендерну рівність і проти домашнього насильства на підтримку Цілей сталого розвитку ООН та продовжує програму “Жінки у бізнесі”.

Обслуговуючи близько 30% ринку IT, банк проводив битви стартапів, а разом з Radar Tech запустив Popcorp accelerator для розвитку фінтех рішень.

Під час пандемії COVID-19 UKRSIBBANK підтримав понад 70 лікарень в різних містах України.

Крім того, банк розвиває потенціал молоді. Нещодавно банк разом із "Розвиток КСВ" провів конкурс "FinTeens: Покоління фінансово незалежних" для підвищення рівня фінансової самостійності підлітків.

У банка є різні благодійні програми - понад 10 років UKRSIBBANK підтримує дітей з синдромом Дауна, ДЦП, друкує книги шрифтом Брайля тощо. 

Нагадаємо, понад 5000 співробітників банку обслуговують близько 2 млн клієнтів. Цього року UKRSIBBANK отримав нагороду Top Employer в Україні та Європі. Це єдиний банк і одна з шести міжнародних компаній в Україні, що має статус Top Employer.

Залиште свій коментар

Вибір редакції