Що роблять в офтальмологічних клініках?

Діагностичним процедурам приділяється в клініці чимала увага, так як рання діагностика будь-якого захворювання є умовою його більш швидкого та результативного лікування.

Стаття не є медичним посібником, для отримання актуальної і детальної інформації зверніться до кваліфікованого офтальмолога. Не займайтеся самолікуванням.

Як і будь-який інший орган, тим більше такий складний, наші очі схильні до величезного числа недуг. І сучасна медицина всіляко прагне, якщо не вилікувати ці недуги повністю, то хоча б мінімізувати їх наслідки, зберігши пацієнтові зір.

Початковим етапом будь-лікувальної процедури, як і в інших клініках, в офтальмологічних центрах є діагностика. Якщо раніше зір діагностували за допомогою механічних оптичних приладів, то тепер на допомогу фахівцям прийшли комп'ютерні технології. За допомогою діагностичних процедур вдається визначити захворювання, його стадію, виявити відхилення і пошкодження.

Діагностичним процедурам приділяється чимала увага, так як рання діагностика будь-якого захворювання є умовою його більш простого, швидкого, результативного лікування.

Відновлення зору - це також популярна процедура. Методика відновлення залежить, в першу чергу, від того, що було причиною погіршення в роботі органу чуття. Варто відзначити, що в клініках з хорошими лікарями і передовим обладнанням вдається відновити зір більшості пацієнтів, причому в деяких випадках мова йде про повне відновлення.

Тільки для лікування короткозорості і далекозорості в арсеналі у офтальмологів є близько 20 різних методик. Наприклад, лазерна корекція зору, яка найчастіше призначається пацієнтам від 18 до 40 років, в разі успішного результату безболісної операції, дає можливість відмовитися від носіння окулярів і контактних лінз. Однак для того щоб операція пройшла без ускладнень і привела до очікуваних результатів, важливо знайти хорошу клініку.

Також в профільних центрах проводять інші операції. Це може бути хірургія катаракти, лікування глаукоми, лікування кератоконус, лікування птерігіума, зміцнення сітківки і так далі. Навіть якщо захворювання невиліковне, фахівці намагаються відновити зір на максимально тривалий період. Ряд операцій проводиться амбулаторно і безболісно, і пацієнти можуть помітити явні поліпшення вже через кілька годин.

Багато захворювання лікуються не тільки за допомогою прийому медикаментозних препаратів, а й хірургічним шляхом. Ряд хвороб вдається повністю вилікувати або сповільнити їх протягом за рахунок використання новітнього обладнання, включаючи лазери.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: