Вино від карієсу

Келих вина є відмінною профілактикою руйнування зубів, запалення ясен і ангіни, довело недавно проведене дослідження.

І червоне, і біле вино містить нищівні мікроби компоненти, затверджують італійські учені.

Одержані ними дані є черговим доказом на користь того, що регулярне, але помірне споживання вина корисне для здоров'я. Крім того, вже відомо, що споживання червоного вина зменшує ризик захворіти хворобами серця, раку і хворобою Альцгеймера, відзначає The Daily Mail.

Дотепер, антибактеріальні властивості напою, відомі ще стародавнім римлянам, були мало досліджені, відзначає професор Габріелла Гаццані в статті, опублікований на сторінках American Journal of Agricultural and Food Chemistry.

Дослідницька група Гаццані використовувала пляшки вина Valpolicella і Pinot Nero, куплені в супермаркеті. Вино розливалося в келихи, в яких містилися бактерії.

"В цілому одержані нами дані указують на те, що вино може діяти як ефективний антибактеріальний препарат, що вбиває бактерії-стрептококи і інфекції верхніх дихальних шляхів", - відзначила учений.

Проте, професор додала: "Вино є прекрасним напоєм з чудовим смаком, воно поєднується з їжею і його приємно пити в компанії. Проте його медичні властивості не говорять про те, що пора припиняти чистити зуби”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: