Властивості вітаміну С - міф

Учені стверджують, що Вітамін С недієвий при профілактиці простудних захворювань. Його щоденне вживання не скорочує ризик підхопити недугу.

Вітамін С, виявляється, абсолютно недієвий при профілактиці простудних захворювань. Учені стверджують, що щоденне вживання фруктів, що містять його, і овочів ніяк не скорочує ризик підхопити простудне захворювання. Його вплив на зниження тривалості або гостроти простудних захворювань, як з'ясувалося, теж украй незначний.

Метою остаточно визначити, чи дійсно цей вітамін володіє такими чудовими властивостями, які йому традиційно приписують, задалася команда учених з Австралійського національного університету і Університету Хельсінкі (Фінляндія).

Вони дійшли висновку, що для більшості людей користь від вітаміну настільки невелика, що приймати його взагалі не варто. Згідно їх підрахункам, вітамін С скорочує тривалість простуди в середньому на 8% у дорослих людей і на 13,6% у дітей, повідомляє BBC.

Разом з тим, у тих, хто схильний до гострих простудних захворювань або значних фізичних навантажень, вітамін С скорочує ризик їх виникнення приблизно наполовину.

В цілому, на думку дослідників, надати позитивний ефект можуть великі дози вітаміну С, якщо його прийняти на самому початку простуди.

Зараз рекомендована добова доза вітаміну С складає від 60 до 200 міліграм, при цьому автори дослідження вважають, що для профілактики простудних захворювань він може допомогти тільки тим людям, які відчувають його дефіцит.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: