Воду в Кременчуці дозволили пити

Головний санітарний лікар Кременчука Віктор Акімов скасував постанову про заборону вживання водопровідної води в їжу.

Головний санітарний лікар Кременчука (Полтавська обл.) Віктор Акімов скасував сьогодні підписану вчора постанову про заборону вживання водопровідної води в їжу.

Як передає УНІАН, про це санлікар повідомив на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, яке провів із ранку мер міста Микола Глухов.

"Станом на 10:00 ранку вода, що подається в місто, відповідає всім нормам ГОСТу. Я скасовую вчорашню постанову. Вода придатна до вживання без обмежень", - сказав він.

Члени комісії прийняли звернення до мера з проханням за допущені порушення в роботі звільнити начальника КП "Кременчукводоканал" Валерія Медведовського, оголосити сувору догану головному інженеру підприємства та іншим компетентним посадовцям.

Мер М.Глухов також вибачився перед жителями міста за ситуацію, що склалася з погіршенням якості питної води.

24 жовтня аналізи проб води показали, що замість припустимих за ГОСТом двох одиниць по запаху, вода, що подається в крани жителів міста, має п`ять одиниць. 24 жовтня В.Акімов видав постанову про заборону вживання водопровідної води в їжу. За повідомленням керівника КП "Кременчукводоканал" В.Медведовського за позавчорашню добу у водопровідні мережі міста потрапило від 10 до 15 тисяч кубічних метрів питної води, що має відхилення від стандартів по запаху. Причина погіршення стану води, за заявою головлікаря міськСЕС В.Акімова полягала в людському чиннику. Працівники водоканалу проводили ремонт водогону діаметром 1200 мм. І потім якісно його не промили.

ВідеоВоду в Кременчуці дозволили пити

ВідеоВода придатна до вживання (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: